RN73R1JTTD6203F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6203F50
JLCPCB Part #
C3933025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS