RN73R1JTTD6193F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD6193F100
JLCPCB Part #
C4214394
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS