RN73R1JTTD6040F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6040F50
JLCPCB Part #
C4074969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS