RN73R1JTTD5973D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5973D50
JLCPCB Part #
C4045468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 597kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS