RN73R1JTTD5973D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5973D100
JLCPCB Part #
C4332392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 597kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS