RN73R1JTTD5833C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5833C50
JLCPCB Part #
C2518921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS