RN73R1JTTD5833C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5833C25
JLCPCB Part #
C4349340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS