RN73R1JTTD5832F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5832F25
JLCPCB Part #
C2496497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS