RN73R1JTTD57R6D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD57R6D50
JLCPCB Part #
C2499968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS