RN73R1JTTD57R6D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD57R6D100
JLCPCB Part #
C4026951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS