RN73R1JTTD5760F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5760F10
JLCPCB Part #
C3947518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS