RN73R1JTTD56R9C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD56R9C50
JLCPCB Part #
C4158830
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS