RN73R1JTTD5692D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5692D100
JLCPCB Part #
C2497213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS