RN73R1JTTD55R6C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD55R6C50
JLCPCB Part #
C4149602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 55.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS