RN73R1JTTD5561C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5561C25
JLCPCB Part #
C2519051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.56kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS