RN73R1JTTD53R6D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD53R6D10
JLCPCB Part #
C4014015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS