RN73R1JTTD5360F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5360F10
JLCPCB Part #
C4302794
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS