RN73R1JTTD5301A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD5301A05
JLCPCB Part #
C3948213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS