RN73R1JTTD5300F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5300F100
JLCPCB Part #
C4223873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 530Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS