RN73R1JTTD52R3D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD52R3D10
JLCPCB Part #
C4157594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS