RN73R1JTTD51R7D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD51R7D100
JLCPCB Part #
C2497621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS