RN73R1JTTD51R7C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD51R7C10
JLCPCB Part #
C2566071
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS