RN73R1JTTD5171B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5171B50
JLCPCB Part #
C4111219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS