RN73R1JTTD5170B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5170B50
JLCPCB Part #
C4170062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 517Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS