RN73R1JTTD5100F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5100F50
JLCPCB Part #
C3948568
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS