RN73R1JTTD50R5F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD50R5F10
JLCPCB Part #
C2534373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS