RN73R1JTTD5051B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5051B10
JLCPCB Part #
C4269541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS