RN73R1JTTD5050D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5050D50
JLCPCB Part #
C4005624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 505Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS