RN73R1JTTD4932C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4932C25
JLCPCB Part #
C3962865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS