RN73R1JTTD4931D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4931D25
JLCPCB Part #
C3947398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS