RN73R1JTTD48R7F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD48R7F25
JLCPCB Part #
C4308697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS