RN73R1JTTD48R7D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD48R7D10
JLCPCB Part #
C2546446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS