RN73R1JTTD4813F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4813F25
JLCPCB Part #
C3931072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS