RN73R1JTTD4813B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD4813B25
JLCPCB Part #
C2507019
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS