RN73R1JTTD4812A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4812A25
JLCPCB Part #
C2567016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS