RN73R1JTTD4811C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4811C10
JLCPCB Part #
C4140272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS