RN73R1JTTD47R5B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD47R5B50
JLCPCB Part #
C4199558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS