RN73R1JTTD47R5A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD47R5A10
JLCPCB Part #
C4266643
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS