RN73R1JTTD4751B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4751B10
JLCPCB Part #
C2564592
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS