RN73R1JTTD4702C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4702C10
JLCPCB Part #
C4262656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS