RN73R1JTTD4701D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4701D10
JLCPCB Part #
C4303131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS