RN73R1JTTD4640B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4640B25
JLCPCB Part #
C2507084
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS