RN73R1JTTD4591F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4591F100
JLCPCB Part #
C4318821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS