RN73R1JTTD4591D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4591D50
JLCPCB Part #
C4296467
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS