RN73R1JTTD4591A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4591A10
JLCPCB Part #
C2572577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS