RN73R1JTTD4533C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4533C25
JLCPCB Part #
C2518917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS