RN73R1JTTD4532A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4532A10
JLCPCB Part #
C2572589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS