RN73R1JTTD44R8D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD44R8D50
JLCPCB Part #
C2497028
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS