RN73R1JTTD4481B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4481B25
JLCPCB Part #
C2506581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS