RN73R1JTTD4480D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4480D50
JLCPCB Part #
C2497538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS